Edyta Baran Certyfikowany PsychoterapeutaOprócz zajęć JOGI RELAKSACYJNEJ prowadzę sesje psychoterapii dla dorosłych i treningi indywidualne. Zapraszam także na kameralne warsztaty pracy z ciałem i rozwoju osobistego. Sesje terapeutyczne i treningi prowadzę w Przemyślu i Rzeszowie. Zajęcia grupowe odbywają się w Rzeszowie w Podkarpackim Centrum Psychterapii. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą. Więcej informacji o mnie i moich kwalifikacjach znajduje się na stronie głównej.

Joga relaksacyjna w kobiecym gronie

Jest to połączenie prostych pozycji jogi oraz specjalnych ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych. Ćwicząc wpływamy na nasze zdrowie, sposób myślenia, samopoczucie, emocje i relacje z otoczeniem.

Wiosna to czas rozkwitu potencjału i drzemiącej energii. Wszystko budzi się do życia po zimowym śnie. Przebudźmy się i my! Zapraszam do dołączenia do mojego programu CZTERY PORY ROKU Z JOGĄ. Na wiosnę przygotowałam dla Was specjalne asany, ćwiczenia, techniki oddechowe i wizualizacje. Pomogą one przebudzić energię i uaktywnić witalność. Dotrzeć do naszej siły i naturalnych zasobów. ZACZYNAMY 6 marca.

Ciało i umysł są ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałują. Ćwicząc jogę relaksacyjną efekty widać zarówno na poziomie ciała jak i umysłu. Zwiększa się sprawność i kondycja fizyczna. Poprawia elastyczność i wytrzymałość ciała. Rozluźnieniu ulegają napięcia mięśniowe. Dzięki głębokiemu oddychaniu, organizm jest lepiej dotleniony. Oddziałując na umysł mamy szansę osiągnąć wewnętrzny spokój i wyciszenie. Zyskujemy umiejętność bycia tu i teraz. Kontrolowania myśli i emocji. Hamowania „gonitwy myśli”. Wzrasta zdolność do koncentracji i radzenia sobie ze stresem.

Zajęcia jogi relaksacyjnej to czas jaki możemy sobie podarować w trosce o spokój i nasze zdrowie. To chwila przystanku w codziennej gonitwie. To możliwość skupienia się na sobie i chwili obecnej.

Kiedy warto pomyśleć o JODZE RELAKSACYJNEJ?

 • Gdy odczucie napięcia i stresu staje się dokuczliwe, a sztywność mięśni uświadamia konieczność uelastycznienia ciała.
 • Gdy w codziennej gonitwie myśli tęsknisz za chwilą spokoju i masz poczucie, że robisz więcej dla innych niż dla siebie.
 • Gdy trudno Ci być tu i teraz i cieszyć się życiem.
 • Twoja kondycja wymaga poprawy.
 • Chcesz w życzliwej, kameralnej grupie kobiet swobodnie skupić się na sobie, swoim ciele i oddechu.
 • Potrzebujesz doświadczyć swojej siły, ograniczeń i możliwości.

Potencjał naszych ciał i umysłów będziemy odkrywać ćwicząc w niewielkiej grupie kobiet. W przyjaznej atmosferze. Przy dźwiękach relaksującej muzyki.

Przyjdź, spróbuj i przekonaj się, jak miło jest zrobić coś dla siebie.
Wcześniejsze ćwiczenie jogi nie jest konieczne.
Na zajęcia potrzebny będzie wygodny strój i mata do ćwiczeń.

Udział w zajęciach (60 min): 20 zł.

Proszę o telefoniczne lub mailowe (joga@edytabaran.pl) potwierdzenie przybycia

joga relaksacyjna w kobiecym gronie


fb/Psychoterapia.Edyta.BaranZapraszam również do odwiedzenia i polubienia mojej strony na facebooku: www.facebook.com/Psychoterapia.Edyta.Baran. Staram się tam regularnie umieszczać: doniesienia o wydarzeniach, które chciałabym polecić moim obecnym i byłym pacjentom; linki do opisów książek i artykułów z dziedziny psychologii; informacje o niecyklicznych warsztatach, które organizuję lub wydają mi się godne uwagi.

Home | O mnie | Usługi | Kwalifikacje | Polityka prywatności | Kontakt

 • 1

  Zapisy

  Ilość miejsc ograniczona. Proszę o maila (joga@edytabaran.pl) lub telefoniczne potwierdzenie przybycia: tel. 791 965 659 w godz. 8-20. Jeśli w danej chwili prowadzę sesję – proszę o wiadomość sms – oddzwonię.

 • 2

  Miejsce i data

  RZESZÓW. Grabskiego 44b/2. Podkarpackie Centrum Psychoterapii Zobacz na mapie google... Zajęcia w środy w godz. 20:00-21:00.

 • 3

  Opłata za udział

  Zajęcia 60 min. kosztują 20 zł - płatne na zajęciach.

 • 4

  Co jest potrzebne?

  Wygodny strój i mata do ćwiczeń. Wcześniejsze ćwiczenie jogi nie jest konieczne.

Terapia, Rozwój, Równowaga

Psychoterapia - zobacz więcej...

PSYCHOTERAPIA

Indywidualne sesje i konsultacje

Psychoterapia ma na celu przyniesienie ulgi w psychicznym (a czasem także fizycznym) cierpieniu. Narzędziem mojej pracy jest rozmowa. Psychoterapia to cykl systematycznych spotkań indywidualnych, które ukierunkowane są na rozwiązanie zgłaszanego problemu.

Kiedy PSYCHOTERAPIA może pomóc?
Dlaczego pierwszym etapem są konsultacje i do czego służą? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening relaksacyjny - zobacz więcej...

RELAKSACJA

Trening antystresowy dla dorosłych

Zajęcia, podczas których nauczysz się lepiej radzić sobie ze stresem, rozluźniać ciało, uspokajać myśli i panować nad emocjami. Będziesz bardziej świadomy siebie i swojego ciała. Zwiększysz odporność fizyczną i psychiczną. Trening może być jednorazowy lub cykliczny.

Kiedy i dla kogo TRENINGI RALAKSACYJNE są pomocne? Jakie techniki są stosowane? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening pewności siebie - zobacz więcej...

PEWNOŚĆ SIEBIE

Trening życia na własnych warunkach

Zajęcia indywidualne, podczas których zobaczysz jak bardzo na komfort „podróży przez życie” mają wpływ poczucie spełnienia, postrzeganie siebie i otoczenia zgodnie z rzeczywistością oraz to jak czujesz się we własnej skórze. Poćwiczysz autentyczną, naturalną pewność siebie.

Kiedy warto skorzystać i dla kogo jest przydatny TRENING PEWNOŚCI SIEBIE? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening relacji rodzicielskich - zobacz więcej...

RELACJE RODZICIELSKIE

Trening dla jednego lub obojga rodziców

Formuła indywidualnego treningu pozwala na skupienie się na specyfice danej rodziny – jej konkretnych problemach, trudnościach oraz potencjale jej członków i rodziny jako całości. Jak być dobrymi rodzicami pozostając nadal kobietą i mężczyzną? Jak budować relacje z dziećmi i jak uszanować ich dorastanie?

Co TRENINGI RELACJI RODZICIELSKICH dają rodzicom? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening adaptacji do sytuacji trudnych - zobacz więcej...

SYTUACJE TRUDNE

Trening adaptacji do trudnych sytuacji życiowych

Indywidualne zajęcia dla osób doświadczonych przez los, którzy nie znajdują dostatecznego oparcia w swoim otoczeniu. Jak radzić sobie ze smutkiem, cierpieniem, stratą, zawodem, katastrofą życiową czy brakiem wiary w ludzi?

Kiedy i dla kogo TRENINGI ADAPTACJI DO SYTUACJI TRUDNYCH są pomocne? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening relaksacji dla maturzystów - zobacz więcej...

DLA MATURZYSTÓW

Trening antystresowy relaksacji i pewności siebie

Ćwiczenia i metody pozwalające lepiej przygotować się do egzaminów i łatwiej funkcjonować pod presją otoczenia. W czasie indywidualnych zajęć nauczysz się w sposób świadomy radzić sobie ze stresem, rozluźniać ciało, uspokajać myśli i panować nad emocjami. Trening polecany także studentom.

Dowiedz się jak poprawić swoje szanse? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Warsztaty pracy z ciałem i rozwoju osobistego - zobacz więcej...

WARSZTATY

Praca z ciałem i rozwój osobisty

Kilkugodzinne warsztaty w kameralnych grupach: Matki i córki - oblicza wzajemnej miłości. Relacje rodzicielskie - wyzwania, frustracje i dylematy. Medytacja w ruchu - praca z ciałem. Stres jest drapieżcą - świadomość i relaksacja. Pewność siebie - asertywność i stawianie granic. Dla maturzystów - relaksacja i pewność siebie.

Kiedy i na jakich zasadach odbywają się warsztaty? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Warsztaty dla grup zorganizowanych - zobacz więcej...

GRUPY ZORGANIZOWANE

Wybrane warsztaty dla firm i grup znajomych

Stres jest drapieżcą - świadomość i relaksacja. Pewność siebie - asertywność i stawianie granic. Medytacja w ruchu - praca z ciałem. Techniki relaksacyjne dla maturzystów - pozwala lepiej przygotować się do egzaminów i łatwiej funkcjonować w sytuacjach stresowych.

Na jakich zasadach odbywają się warsztaty dla grup zorganizowanych? Jaki warsztat wybrać? Zobacz WIĘCEJ informacji...

joga relaksacyjna - zobacz więcej...

JOGA RELAKSACYJNA

Kameralne zajęcia w kobiecym gronie

Jest to połączenie prostych pozycji jogi oraz specjalnych ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych. Ćwicząc wpływamy na nasze zdrowie, sposób myślenia, samopoczucie, emocje i relacje z otoczeniem. Zajęcia odbywają się w każdą środę o 20:00 w Rzeszowie.

Kiedy warto pomyśleć o JODZE RELAKSACYJNEJ? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Warto wierzyć w możliwość zmiany

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży.
Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.
Eckhart Tolle – współczesny filozof i nauczyciel duchowości