Edyta Baran Certyfikowany PsychoterapeutaOprócz treningów indywidualnych, prowadzę sesje psychoterapii, zajęcia jogi relaksacyjnej w kobiecym gronie oraz kameralne warsztaty pracy z ciałem i rozwoju osobistego. Sesje terapeutyczne i treningi prowadzę w Przemyślu i Rzeszowie. Zajęcia grupowe odbywają się w Rzeszowie w Podkarpackim Centrum Psychterapii. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą. Więcej informacji o mnie i moich kwalifikacjach znajduje się na stronie głównej.

Trening relacji rodzicielskich

Formuła indywidualnego treningu relacji rodzicielskich – dla jednego lub obojga rodziców – pozwala na skupienie się na specyfice danej rodziny – jej konkretnych problemach, trudnościach oraz potencjale jej członków i rodziny jako całości.

Jak być rodzicami w dużej mierze uczymy się od naszych rodziców, ale często to nie wystarczy. Zmieniają się czasy, doświadczenia i realia naszego życia. Okazuje się też, że często w „walizkach”, które zabieramy z domu, ruszając w dorosłe życie, oprócz rzeczy przydatnych, są takie które ciążą albo czegoś nam brakuje.

Zadajemy sobie pytanie – co to znaczy dobrze wychowywać dzieci? Dla mnie oznacza to dawać im tyle samo miłości, akceptacji i poczucia bezpieczeństwa, co wymagań i granic. To również wyposażenie dzieci w jak najwięcej kompetencji, do tego aby tworzyły swoje własne życia – świadomie, samodzielnie i bezpiecznie... Aby były szczęśliwe i spełnione. Brzmi dobrze, ale w praktyce już takie proste nie jest :)

Przyjście na świat małego człowieka bardzo dużo zmienia w życiu pary. Zmienia się wszystko – plany, perspektywy, ilość wolnego czasu. Nic nie jest już takie jak przedtem. Czas przeznaczany tylko dla siebie, trzeba podzielić między siebie i dziecko.

Zdarza się, że rodzi to konflikty i kryzysy w związku. A to dopiero początek… Ząbkowanie, nieprzespane noce, obawy, czy aby jest się wystarczająco dobrym rodzicem... Bunt dwulatka, pięciolatka, nastolatka, próby autonomizowania się młodych ludzi, w końcu ich usamodzielnianie – i cała gama emocji z tym związanych oraz codziennych sytuacji i problemów do rozwiązywania.

JEŚLI CHCESZ LEPIEJ:

 • poradzić sobie ze swoimi emocjami lub emocjami swojego dziecka

 • pozbyć się frustracji związanych z wyzwaniami rodzicielstwa

 • sprawić, aby bycie rodzicem, nie pozbawiało Cię własnego życia

 • porozumieć się z dorastającym dzieckiem
  zmierzyć się z trudnymi emocjami związanymi z usamodzielnianiem się dziecka

...zapraszam na indywidualny TRENING RELACJI RODZICIELSKICH.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TRENING?

Dla rodziców dzieci w każdym wieku – od niemowląt do nastolatków – którzy chcą zbudować zdrową, pełną miłości i szacunku relację z dzieckiem.

Rodziców, którzy chcą nauczyć się jak stawiać granice i ich przestrzegać. Wyrażać oczekiwania i ograniczenia oraz egzekwować je.

Osób, które chciały by wspierać swoje dziecko, aby radziło sobie z emocjami – złością, smutkiem, lękiem – oraz mówić dziecku o własnych odczuciach: irytacji, zmęczeniu i złości.

Dla rodziców, chcących świadomie wspierać proces usamodzielniania się dziecka i umacniać w nim wiarę we własne możliwości. Chwalić dziecko w taki sposób, aby pomóc mu w zbudowaniu pozytywnego i realistycznego obrazu siebie.

Dla osób, które chciałyby konstruktywnie rozwiązywać problemy i konflikty w rodzinie. Lepiej porozumiewać się z dzieckiem.

Dla rodziców, których nurtuje dylemat jak pozostać kobietą i mężczyzną, będąc jednocześnie matką i ojcem.

Zapraszam – trening przeznaczony jest dla jednego lub obojga rodziców.
Ilość spotkań ustalimy w czasie konsultacji przed pierwszym treningiem.
Zajęcia prowadzę w PRZEMYŚLU i RZESZOWIE.

Konsultacje (50 min): 110 zł.
Trening (50 min): 140 zł.

Zapraszam do umówienia się na konsultacje przed pierwszym treningiem.

Trening relaksacyjny


fb/Psychoterapia.Edyta.BaranZapraszam również do odwiedzenia i polubienia mojej strony na facebooku: www.facebook.com/Psychoterapia.Edyta.Baran. Staram się tam regularnie umieszczać: doniesienia o wydarzeniach, które chciałabym polecić moim obecnym i byłym pacjentom; linki do opisów książek i artykułów z dziedziny psychologii; informacje o niecyklicznych warsztatach, które organizuję lub wydają mi się godne uwagi.


 

Home | O mnie | Usługi | Kwalifikacje | Polityka prywatności | Kontakt

 • 1

  Jak się zgłosić?

  Należy umówić się na konsultacje przed pierwszym treningiem: tel. 791 965 659 w godz. 8-20. Jeśli w danej chwili prowadzę sesję – proszę o wiadomość sms – oddzwonię.

 • 2

  Konsultacje

  Jedno spotkanie 50 min. Jego celem jest przygotowanie do treningu.

 • 3

  Treningi

  Pojedyńcze lub cykliczne zajęcia indywidulane, które trwają 50 minut. Zazwyczaj odbywają się raz w tygodniu.

 • 4

  Miejsce

  Zajęcia odbywają się w gabinecie prywatnym w Przemyślu lub Podkarpackim Centrum Psychoterapii w Rzeszowie.

Terapia, Rozwój, Równowaga

Psychoterapia - zobacz więcej...

PSYCHOTERAPIA

Indywidualne sesje i konsultacje

Psychoterapia ma na celu przyniesienie ulgi w psychicznym (a czasem także fizycznym) cierpieniu. Narzędziem mojej pracy jest rozmowa. Psychoterapia to cykl systematycznych spotkań indywidualnych, które ukierunkowane są na rozwiązanie zgłaszanego problemu.

Kiedy PSYCHOTERAPIA może pomóc?
Dlaczego pierwszym etapem są konsultacje i do czego służą? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening relaksacyjny - zobacz więcej...

RELAKSACJA

Trening antystresowy dla dorosłych

Zajęcia, podczas których nauczysz się lepiej radzić sobie ze stresem, rozluźniać ciało, uspokajać myśli i panować nad emocjami. Będziesz bardziej świadomy siebie i swojego ciała. Zwiększysz odporność fizyczną i psychiczną. Trening może być jednorazowy lub cykliczny.

Kiedy i dla kogo TRENINGI RALAKSACYJNE są pomocne? Jakie techniki są stosowane? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening pewności siebie - zobacz więcej...

PEWNOŚĆ SIEBIE

Trening życia na własnych warunkach

Zajęcia indywidualne, podczas których zobaczysz jak bardzo na komfort „podróży przez życie” mają wpływ poczucie spełnienia, postrzeganie siebie i otoczenia zgodnie z rzeczywistością oraz to jak czujesz się we własnej skórze. Poćwiczysz autentyczną, naturalną pewność siebie.

Kiedy warto skorzystać i dla kogo jest przydatny TRENING PEWNOŚCI SIEBIE? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening relacji rodzicielskich - zobacz więcej...

RELACJE RODZICIELSKIE

Trening dla jednego lub obojga rodziców

Formuła indywidualnego treningu pozwala na skupienie się na specyfice danej rodziny – jej konkretnych problemach, trudnościach oraz potencjale jej członków i rodziny jako całości. Jak być dobrymi rodzicami pozostając nadal kobietą i mężczyzną? Jak budować relacje z dziećmi i jak uszanować ich dorastanie?

Co TRENINGI RELACJI RODZICIELSKICH dają rodzicom? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening adaptacji do sytuacji trudnych - zobacz więcej...

SYTUACJE TRUDNE

Trening adaptacji do trudnych sytuacji życiowych

Indywidualne zajęcia dla osób doświadczonych przez los, którzy nie znajdują dostatecznego oparcia w swoim otoczeniu. Jak radzić sobie ze smutkiem, cierpieniem, stratą, zawodem, katastrofą życiową czy brakiem wiary w ludzi?

Kiedy i dla kogo TRENINGI ADAPTACJI DO SYTUACJI TRUDNYCH są pomocne? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Trening relaksacji dla maturzystów - zobacz więcej...

DLA MATURZYSTÓW

Trening antystresowy relaksacji i pewności siebie

Ćwiczenia i metody pozwalające lepiej przygotować się do egzaminów i łatwiej funkcjonować pod presją otoczenia. W czasie indywidualnych zajęć nauczysz się w sposób świadomy radzić sobie ze stresem, rozluźniać ciało, uspokajać myśli i panować nad emocjami. Trening polecany także studentom.

Dowiedz się jak poprawić swoje szanse? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Warsztaty pracy z ciałem i rozwoju osobistego - zobacz więcej...

WARSZTATY

Praca z ciałem i rozwój osobisty

Kilkugodzinne warsztaty w kameralnych grupach: Matki i córki - oblicza wzajemnej miłości. Relacje rodzicielskie - wyzwania, frustracje i dylematy. Medytacja w ruchu - praca z ciałem. Stres jest drapieżcą - świadomość i relaksacja. Pewność siebie - asertywność i stawianie granic. Dla maturzystów - relaksacja i pewność siebie.

Kiedy i na jakich zasadach odbywają się warsztaty? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Warsztaty dla grup zorganizowanych - zobacz więcej...

GRUPY ZORGANIZOWANE

Wybrane warsztaty dla firm i grup znajomych

Stres jest drapieżcą - świadomość i relaksacja. Pewność siebie - asertywność i stawianie granic. Medytacja w ruchu - praca z ciałem. Techniki relaksacyjne dla maturzystów - pozwala lepiej przygotować się do egzaminów i łatwiej funkcjonować w sytuacjach stresowych.

Na jakich zasadach odbywają się warsztaty dla grup zorganizowanych? Jaki warsztat wybrać? Zobacz WIĘCEJ informacji...

joga relaksacyjna - zobacz więcej...

JOGA RELAKSACYJNA

Kameralne zajęcia w kobiecym gronie

Jest to połączenie prostych pozycji jogi oraz specjalnych ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych. Ćwicząc wpływamy na nasze zdrowie, sposób myślenia, samopoczucie, emocje i relacje z otoczeniem. Zajęcia odbywają się w każdą środę o 20:00 w Rzeszowie.

Kiedy warto pomyśleć o JODZE RELAKSACYJNEJ? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Warto wierzyć w możliwość zmiany

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży.
Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.
Eckhart Tolle – współczesny filozof i nauczyciel duchowości