Edyta Baran Certyfikowany PsychoterapeutaOprócz psychoterapii, treningów indywidualnych i zajęć jogi relaksacyjnej i warsztatów dla osób indywidualnych prowadzę WARSZTATY dla grup zorganizowanych. Są to zajęcia pozwalające rozładowywać stres i napięcie, lepiej poznawać siebie, rozwijać intuicję, świadomość, kreatywność i uważność. Zajęcia są realizowane na zlecenie firm, instytucji, stowarzyszeń i fundacji oraz nieformalnych grup znajomych.

Warsztat - Stres jest drapieżcą

Warsztat - Stres jest drapieżcą

Jeśli stres obecny w Twoim życiu osacza Cię, przytłacza i ogranicza. Nie pozwala Ci w pełni korzystać z potencjału, który posiadasz. Czujesz, że zmęczenie ciągłym napięciem, walką, pędem i konkurencją bierze górę. Irytacja i rozdrażnienie staje się codziennością. Trudno Ci kontrolować emocje. Zauważasz u siebie powtarzające się zaburzenia snu, kłopoty z ciśnieniem i dokuczliwe napięcie mięśniowe. Pomyśl, czy to nie czas na zmianę – poprawę jakości swojego życia, zrobienie czegoś dla siebie, a tym samym dla swoich bliskich.

Specjalne techniki oddechowe, praca z ciałem, ćwiczenia relaksacyjne i proste pozycje jogi pozwolą rozluźniać ciało i uspokajać myśli oraz rozładowywać nagromadzone emocje.


 

Warsztat - Medytacja w ruchu

Warsztat - Medytacja w ruchu

Medytacja w ruchu jest połączeniem pracy z ciałem, technik oddechowych i intuicyjnego tańca przy starannie dobranej muzyce - rytmicznych dźwiękach bębnów. Zajęcia odbywają się bez choreografii i z zasłoniętymi oczami. Ciemność i swobodny, intuicyjny ruch sprzyjają skupieniu na wewnętrznej rzeczywistości, a nie na świecie zewnętrznym i jego oczekiwaniach. Dzięki temu możliwa jest ciekawa i inspirująca podróż w głąb siebie.

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chcą wyrazić siebie w sposób nie skrępowany, naturalny i spontaniczny, pozwolić popłynąć emocjom, obrazom, fantazjom i wrażeniom, uwolnić energię drzemiącą w ciele i umyśle, nie tylko doświadczyć siebie, ale też być w tym doświadczeniu z życzliwymi ludźmi.

Dzięki tym zajęciom lepiej poznasz siebie, rozwiniesz intuicję, świadomość, kreatywność i uważność oraz rozładujesz stres i napięcie.


 

Warsztat - Pewność siebie

Warsztat - Pewność siebie

Warsztat asertywności i stawiania granic prowadzi gościnnie Jan St. Baran - przewodnik górski, ratownik GOPR, instruktor przetrwania w trudnych warunkach. W czasie zajęć, w kameralnej grupie, uczestnicy uczą się przekazywać - spokojnie, stanowczo i bez lęku - własne zdanie. Dzięki ćwiczeniom łatwiej będzie uwierzyć w siebie i prawo do swojego "ja". Pokazane zostanie również, że odmowa nie musi wiązać się z agresją, a dostrzeganie w oponencie człowieka i jego perspektywy ułatwia obronę własnych interesów.


 

Warsztat - Relaksacyjny dla maturzystów

Warsztat - Relaksacyjny dla maturzystów

Warsztat poświęcony technikom relaksacyjnym i wzmacnianiu pewności siebie. W jego trakcie uczestnicy poznają ćwiczenia i metody pozwalające lepiej przygotować się do egzaminów i łatwiej funkcjonować pod presją otoczenia. W czasie zajęć pokazuję jak w sposób świadomy radzić sobie ze stresem, rozluźniać ciało, uspokajać myśli i panować nad emocjami. Warsztat polecany jest także studentom oraz uczniom szkół artystycznych występującym na scenie. Udział w warsztacie pozwala poprawić swoje szanse dzięki efektywniejszemu uczeniu się i łatwiejszemu prezentowaniu swoich wiadomości.

 


fb/Psychoterapia.Edyta.BaranZapraszam również do odwiedzenia i polubienia mojej strony na facebooku: www.facebook.com/Psychoterapia.Edyta.Baran. Staram się tam regularnie umieszczać: doniesienia o wydarzeniach, które chciałabym polecić moim obecnym i byłym pacjentom; linki do opisów książek i artykułów z dziedziny psychologii; informacje o niecyklicznych warsztatach, które organizuję lub wydają mi się godne uwagi.


 

Home | O mnie | Usługi | Kwalifikacje | Polityka prywatności | Kontakt

 • 1

  Grupa

  Optymalna grupa to 6-12 osób

 • 2

  Miejsce i termin

  Warsztat przeprowadzany jest w uzgodnionym terminie w siedzibie zleceniodawcy lub wskazanym przez niego miejscu albo w Podkarpackim Centrum Psychoterapii w Rzeszowie (zobacz na mapie google...).

 • 3

  Korzyści

  Warsztaty dla grup mogą być pomocne przy budowaniu i integracji zespołu lub rozwinąć i pogłębić relacje w grupie znajomych. Właściwie dobrane zajęcia z powodzeniem odpowiadają na potrzeby uczestników.

 • 4

  Koszt

  980 zł dla grupy do 6 osób.
  Dopłata: 140 zł za każdą dodatkową osobę. W przypadku warsztatu poza terenem Rzeszowa/Przemyśla – mogą zostać doliczone koszty dojazdu. Realizacja warsztatu w sali Podkarpackiego Centrum Psychoterapii dopłata 40 zł/os.

 • 5

  Warunki rozliczeń

  Wymagana płatność z góry. Ceny brutto. Wystawiam faktury. Usługa jest zwolniona z podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust 1 punkt 19 pp. d ustawy z dn. 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2011 r. nr 177, poz. 1054 z późn. zm.).

 • 5

  Kontakt

  Zapraszam do kontaktu W celu uzgodnienia szczegółów i doboru warsztatu najbardziej adekwatnego do Państwa potrzeb proszę o wiadomość: psychoterapia@edytabaran.pl

Terapia, Rozwój, Równowaga

Psychoterapia - zobacz więcej...

PSYCHOTERAPIA

Indywidualne sesje i konsultacje

Psychoterapia ma na celu przyniesienie ulgi w psychicznym (a czasem także fizycznym) cierpieniu. Narzędziem mojej pracy jest rozmowa. Psychoterapia to cykl systematycznych spotkań indywidualnych, które ukierunkowane są na rozwiązanie zgłaszanego problemu.

Kiedy PSYCHOTERAPIA może pomóc?
Dlaczego pierwszym etapem są konsultacje i do czego służą? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Treningi indywidualne - zobacz więcej...

TRENINGI INDYWIDUALNE

Zajęcia dla dorosłych

Zajęcia jednorazowe lub cykliczne skoncentrowane na konkretnych aspektach: Techniki Relaksacyjne, Pewność siebie, Adaptacja do sytuacji trudnych w życiu, Relacacje rodzicielskie, Techniki reklaksacyjne dla maturzystów.

Zobacz pełne opisy i informacje do kogo i w jakich sytuacjach adresowane są treningi. Więcej informacji...

Warsztaty pracy z ciałem i rozwoju osobistego - zobacz więcej...

WARSZTATY

Praca z ciałem i rozwój osobisty

Kilkugodzinne warsztaty w kameralnych grupach: Matki i córki - oblicza wzajemnej miłości. Relacje rodzicielskie - wyzwania, frustracje i dylematy. Medytacja w ruchu - praca z ciałem. Stres jest drapieżcą - świadomość i relaksacja. Pewność siebie - asertywność i stawianie granic. Dla maturzystów - relaksacja i pewność siebie.

Kiedy i na jakich zasadach odbywają się warsztaty? Zobacz WIĘCEJ informacji...

joga relaksacyjna - zobacz więcej...

JOGA RELAKSACYJNA

Kameralne zajęcia w kobiecym gronie

Jest to połączenie prostych pozycji jogi oraz specjalnych ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych. Ćwicząc wpływamy na nasze zdrowie, sposób myślenia, samopoczucie, emocje i relacje z otoczeniem. Zajęcia odbywają się w każdą środę o 20:00 w Rzeszowie.

Kiedy warto pomyśleć o JODZE RELAKSACYJNEJ? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Warto wierzyć w możliwość zmiany

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży.
Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.
Eckhart Tolle – współczesny filozof i nauczyciel duchowości