Edyta Baran Certyfikowany Psychoterapeuta Oprócz psychoterapii, Programu Pracy z Traumą (PTSD), treningów indywidualnych i warsztatów dla osób indywidualnych, prowadzę WARSZTATY dla grup zorganizowanych. Są to zajęcia pozwalające rozładowywać stres i napięcie, lepiej poznawać siebie, rozwijać intuicję, świadomość, kreatywność i uważność. Zajęcia są realizowane na zlecenie firm, instytucji, stowarzyszeń i fundacji oraz nieformalnych grup znajomych.

Warsztat - Stres jest drapieżcą

Warsztat - Stres jest drapieżcą

Jeśli stres obecny w Twoim życiu osacza Cię, przytłacza i ogranicza. Nie pozwala Ci w pełni korzystać z potencjału, który posiadasz. Czujesz, że zmęczenie ciągłym napięciem, walką, pędem i konkurencją bierze górę. Irytacja i rozdrażnienie staje się codziennością. Trudno Ci kontrolować emocje. Zauważasz u siebie powtarzające się zaburzenia snu, kłopoty z ciśnieniem i dokuczliwe napięcie mięśniowe. Pomyśl, czy to nie czas na zmianę – poprawę jakości swojego życia, zrobienie czegoś dla siebie, a tym samym dla swoich bliskich.

Specjalne techniki oddechowe, praca z ciałem, ćwiczenia relaksacyjne i proste pozycje jogi pozwolą rozluźniać ciało i uspokajać myśli oraz rozładowywać nagromadzone emocje.


 

Warsztat - Medytacja w ruchu

Warsztat - Medytacja w ruchu

Medytacja w ruchu jest połączeniem pracy z ciałem, technik oddechowych i intuicyjnego tańca przy starannie dobranej muzyce - rytmicznych dźwiękach bębnów. Zajęcia odbywają się bez choreografii i z zasłoniętymi oczami. Ciemność i swobodny, intuicyjny ruch sprzyjają skupieniu na wewnętrznej rzeczywistości, a nie na świecie zewnętrznym i jego oczekiwaniach. Dzięki temu możliwa jest ciekawa i inspirująca podróż w głąb siebie.

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chcą wyrazić siebie w sposób nie skrępowany, naturalny i spontaniczny, pozwolić popłynąć emocjom, obrazom, fantazjom i wrażeniom, uwolnić energię drzemiącą w ciele i umyśle, nie tylko doświadczyć siebie, ale też być w tym doświadczeniu z życzliwymi ludźmi.

Dzięki tym zajęciom lepiej poznasz siebie, rozwiniesz intuicję, świadomość, kreatywność i uważność oraz rozładujesz stres i napięcie.


 

Warsztat - Pewność siebie

Warsztat - Pewność siebie

Warsztat asertywności i stawiania granic prowadzi gościnnie Jan St. Baran - przewodnik górski, ratownik GOPR, instruktor przetrwania w trudnych warunkach. W czasie zajęć, w kameralnej grupie, uczestnicy uczą się przekazywać - spokojnie, stanowczo i bez lęku - własne zdanie. Dzięki ćwiczeniom łatwiej będzie uwierzyć w siebie i prawo do swojego "ja". Pokazane zostanie również, że odmowa nie musi wiązać się z agresją, a dostrzeganie w oponencie człowieka i jego perspektywy ułatwia obronę własnych interesów.


 

Warsztat - Relaksacyjny dla maturzystów

Warsztat - Relaksacyjny dla maturzystów

Warsztat poświęcony technikom relaksacyjnym i wzmacnianiu pewności siebie. W jego trakcie uczestnicy poznają ćwiczenia i metody pozwalające lepiej przygotować się do egzaminów i łatwiej funkcjonować pod presją otoczenia. W czasie zajęć pokazuję jak w sposób świadomy radzić sobie ze stresem, rozluźniać ciało, uspokajać myśli i panować nad emocjami. Warsztat polecany jest także studentom oraz uczniom szkół artystycznych występującym na scenie. Udział w warsztacie pozwala poprawić swoje szanse dzięki efektywniejszemu uczeniu się i łatwiejszemu prezentowaniu swoich wiadomości.

 


fb/Psychoterapia.Edyta.BaranZapraszam również do odwiedzenia i polubienia mojej strony na facebooku: www.facebook.com/Psychoterapia.Edyta.Baran. Staram się tam regularnie umieszczać: doniesienia o wydarzeniach, które chciałabym polecić moim obecnym i byłym pacjentom; linki do opisów książek i artykułów z dziedziny psychologii; informacje o niecyklicznych warsztatach, które organizuję lub wydają mi się godne uwagi.


 

Home | O mnie | Usługi | Kwalifikacje | Polityka prywatności | Blog #NMC | Kontakt

 • 1

  Grupa

  Optymalna grupa to 6-12 osób

 • 2

  Miejsce i termin

  Warsztat przeprowadzany jest w uzgodnionym terminie w siedzibie zleceniodawcy lub wskazanym przez niego miejscu.

 • 3

  Korzyści

  Warsztaty dla grup mogą być pomocne przy budowaniu i integracji zespołu lub rozwinąć i pogłębić relacje w grupie znajomych. Właściwie dobrane zajęcia z powodzeniem odpowiadają na potrzeby uczestników.

 • 4

  Koszt

  980 zł dla grupy do 6 osób.
  Dopłata: 140 zł za każdą dodatkową osobę. W przypadku warsztatu poza terenem Rzeszowa/Przemyśla – mogą zostać doliczone koszty dojazdu. Realizacja warsztatu w sali Podkarpackiego Centrum Psychoterapii dopłata 40 zł/os.

 • 5

  Warunki rozliczeń

  Wymagana płatność z góry. Ceny brutto. Wystawiam faktury. Usługa jest zwolniona z podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust 1 punkt 19 pp. d ustawy z dn. 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2011 r. nr 177, poz. 1054 z późn. zm.).

 • 5

  Kontakt

  Zapraszam do kontaktu W celu uzgodnienia szczegółów i doboru warsztatu najbardziej adekwatnego do Państwa potrzeb proszę o wiadomość: psychoterapia@edytabaran.pl

Terapia, Rozwój, Równowaga

Psychoterapia - zobacz więcej...

PSYCHOTERAPIA

Indywidualne sesje i konsultacje

Psychoterapia ma na celu przynieść ulgę w psychicznym (a czasem także fizycznym) cierpieniu. Jest to cykl systematycznych sesji indywidualnych, nastawionych na rozwiązanie zgłaszanego problemu. Narzędziem mojej pracy jest rozmowa - w gabinecie lub on-line.

Kiedy PSYCHOTERAPIA może pomóc?
Dlaczego pierwszym etapem są konsultacje i do czego służą? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Program Pracy z Traumą (PTSD) - zobacz więcej...

PRACA Z TRAUMĄ (PTSD)

Program terapeutyczny dla dorosłych

Cykl spotkań indywidulanych - o charakterze terapii krótko- lub długoterminowej koncentrującej się na konkretnych zdarzeniach z życia pacjenta i ich skutkach. Naucz się panować nad destrukcyjnymi skutkami traumy i im przeciwdziałać. Spróbuj odzyskać siebie i swoje życie.

Jak poradzić sobie z wstrząsającymi doświadczeniami z bliższej i dalszej przeszłości? Zobacz WIĘCEJ informacji...

joga relaksacyjna dla kobiet - zobacz więcej...

JOGA RELAKSACYJNA

Nauka ćwiczeń relaksacyjnych i oddechowych

Jest to połączenie prostych pozycji jogi oraz specjalnych ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych. Ćwicząc wpływamy na nasze zdrowie, sposób myślenia, samopoczucie, emocje i relacje z otoczeniem. Wcześniejsze doświadczenia z jogą nie są konieczne :)

Kiedy i dlaczego warto pomyśleć o indywidualnym treningu JOGI RELAKSACYJNEJ? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Warsztaty rozwoju osobistego - zobacz więcej...

WARSZTATY

Rozwój osobisty i praca z ciałem

Kilkugodzinne warsztaty w kameralnych grupach: Matki i córki - oblicza wzajemnej miłości. Relacje rodzicielskie - wyzwania, frustracje i dylematy. Medytacja w ruchu - praca z ciałem. Stres jest drapieżcą - świadomość i relaksacja. Pewność siebie - asertywność i stawianie granic. Dla maturzystów - relaksacja i pewność siebie.

Kiedy i na jakich zasadach odbywają się warsztaty? Zobacz WIĘCEJ informacji...

Na Marginesie Codzienności - zobacz więcej...

BLOG

# Na Marginesie Codzienności

W swojej praktyce spotykam się z różnymi pytaniami, mitami i próbami rozwiązywania życiowych problemów „na skróty”. Pomyślałam, że to co mówię uczestnikom terapii, swoim klientom, czy w gronie znajomych mogła bym zebrać w jednym miejscu.

Stąd pomysł na blog Na Marginesie Codzienności o zagadnieniach związanych z terapią, rozwojem osobistym i pracą z ciałem. Zobacz WIĘCEJ...

Warto wierzyć w możliwość zmiany

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży.
Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.
Eckhart Tolle – współczesny filozof i nauczyciel duchowości